Průmyslová řešení

  • Sestavujeme a svařujeme ocelové konstrukce podle Vámi dodané dokumentace, popřípadě Vám vytvoříme dokumentaci na základě Vašeho zadání. Provedeme instalaci v místě určení. Nabízíme také opravy a povrchové úpravy stávajících ocelových konstrukcí.
 
  • Poskytujeme servis, montáž a stěhování obráběcích strojů. Provádíme generální opravy staršího strojového parku, servis a montáž nových strojů, demontáž, stěhování a zpětnou montáž včetně zprovoznění. Na míru Vám bezplatně zpracujeme harmonogram a technologický postup Vašich strojů včetně reinstalace na místě určení.
  • Výroba kabin a dalších komponent obráběcích a těžebních strojů. Můžeme pro Vás vyrobit produkty podle Vašeho zadání a vybavit je elektrovýzbrojí.
  • Obrábění kovů dle zadávací dokumentace odběratele.
  • Provádíme všechny výše uvedené práce na místě určeném odběratelem (v prostorách zákazníka). V případě potřeby poskytujeme vybrané pracovníky z našich lidských zdrojů, kteří mohou pracovat v prostorách odběratele dle dohody. Nabídka zahrnuje obrábění kovů (horizontka NC, klasika), karusel (NC, klasika) a soustruh. Provádíme také montážní, zámečnické a svářečské práce s vlastním vybavením přímo na místě určení. Tuto nabídku často využívají klienti, kteří chtějí optimalizovat využití svých prostor, získat dokonalý monitoring stavu zakázek a snížit fixní náklady.
O nás
Nabídka kovoobrábění, zámečnických prací, svařování a manipulace s nákladem. Servis obráběcích strojů.
Adresa provozovny